ویژگیها و مزایای GCONNCT

01.jpg   


دسترسی بدون درد سر به اینترنت در بیش از 100 کشور جهان
با در اختیار داشتن 
GCONNCT در بیش از 100 کشور جهان (لیست کامل آن در لینک ...... وب سایت آمده است)  قادر خواهید بود آسان و بدون دردسر به اینترنت محلی کشور مقصد دسترسی داشته باشید.

02.jpg   


به اشتراک گذاری اینترنت با 5 نفر
از مزایای مهم دستگاه 
GCONNCT این است که شخص صاحب آن میتواند اینترنت دستگاه را با 5 نفر یا هر دستگاهی (لپ تاپ ، تبلت ، موبایل و .....) به اشتراک بگذارد . این مزیت جهت مسافرتهای خانوادگی و یا گروههای کاری از اهمیت خاصی میتواند برخوردار میباشد.

03.jpg   


استفاده از اینترنت با هزینه کم و باورنکردنی
کافی است با چک کردن هزینه های اینترنت دستگاه که در لینک ..... این وب سایت اعلام شده است، تفاوت را نسبت استفاده از سیم کارت محلی و اینترنت دیتای آن و یا هزینه های رومینگ احساس کنید

04.jpg   


دسترسی به اینترنت محلی بدون هیچ هزینه رومینگ و یا خرید سیم کارت
با توجه به قابلیت استفاده مستقیم از شبکه اینترنت محلی، دیگر دلیلی برای پرداخت هزینه رومینگ و یا   خرید سیم کارت و استفاده از اینترنت دیتای آن وجود نخواهد داشت. کافی است نگاهی به هزینه های رومینگ و نیز مبلغ سیم کارت موبایل و اینترنت دیتای آن انداخته تا تفاوت هزینه های خود را احساس نمایید.

05.jpg   


امکان فعالسازی دستگاه، به محض ورود به هر کشور
با توجه به امکان استفاده از اینترنت شبکه محلی هر کشور که البته در لیست کشورهای اعلام شده باشد، به محض ورود به کشور مورد نظر میتوان با روشن کردن دستگاه، آن را فعال نموده و از آن استفاده نمود.

06.jpg   


برقراری اتصال 24 ساعته در طول سفر
اینترنت مورد استفاده از دستگاه 
GCONNCT با توجه به اتصال به اپراتور های مختلف شبکه موبایل محلی کشور مقصد، به طور 24 ساعته برقرار میباشد. به اینصورت که با روشن شدن دستگاه، اتوماتیک به اپراتوری با سرویس دهی بالاتر وصل خواهد شد و در صورت بروز مشکل برای سرویس دهنده اول، به اپراتور دیگری جهت استفاده از سرویس اینترنت متصل خواهد شد.

07.jpg  


تعویض اتوماتیک شبکه محلی اینترنت در سفر، از کشوری به کشور دیگر
همانطور که اشاره شد به محض ورود به کشور مورد نظر میتوان با روشن کردن دستگاه، آن را فعال نموده و از آن استفاده نمود و در صورتی که در طول سفر قصد جابه جایی  از کشوری به کشور دیگر را دارید هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد و دستگاه به صورت اتوماتیک از شبکه محلی اینترنت کشور جدید استفاده خواهد نمود.

 08.jpg  


اتصال دائم GCONNECT به شبکه اینترنت محلی
هنگامی که حجم روزانه یا هفتگی دستگاه شما رو به اتمام باشد، سرعت اتصال به 128
Kbps کاهش خواهد یافت و در آن زمان دسترسی نامحدود با این سرعت برای شما وجود خواهد داشت.

 


تعداد بازديد کنندگان:1880