پیشنهاد ویژه

ویژه خریداران

فروش ویژه پاور بانک ANKER مخصوص خریداران دستگاه GCONNECT

GCONNECT با همکاری تولیدکننده معتبر پاوربانک های Anker پیشنهاد ویژه ای برای مشتریان خود دارد.خریداران دستگاه GCONNECT با عضویت در سایت و خرید اولین طرح فعال سازی سرویس از 20 درصد تخفیف ویژه برای خرید کلیه پاوربانک های Anker برخوردار هستند. لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


31w3wAg-D9L._AC_US218_.jpg   31CaHOuCPwL._AC_US218_.jpg  41QpMVCTSzL._AC_US218_.jpg


آژانس های مسافرتی

دستگاه GCONNECT وسیله ای بسیار مناسب و مقرون به صرفه برای گروه های مسافرتی است. نرخ ثابت اتصال در کشورهای مختلف، عدم نیاز به roaming و فعال سازی یا تعویض سیم کارت در هر کشور و امکان استفاده چند نفر به صورت همزمان آنرا برای این منظور بسیار جذاب می نماید. برگزار کنندگان تورها و آژانس های معتبر می توانند به غیر از استفاده از این دستگاه در وسیله نقلیه و در هنگام گشت های گروهی، با فروش یا اجاره دستگاه به شرکت کنندگان در تور امکان جدیدی را ارائه نمایند.

شما مشتریان خود را خوب می شناسید و حتی می توانید دستگاه را موقتا به آنها امانت دهید. به کسانی که برای تفریح و یا کار سفرهای دائمی دارند GCONNECT را پیشنهاد بدهید و علاوه بر ارائه تسهیلات بهتر به مشتریانتان، از تخفیف های خاص ما بهره مند شوید. لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

سازمان ها و شرکت ها

شرکت های سازمان هائی که گروه های تجاری یا کارکنان خود را برای ماموریت به سفرهای خارجی می فرستند همواره با مشکل ارتباطات و هزینه های ارتباط موثر با نیروهای خود مواجه هستند. در بیشتر کشورها تهیه سیم کارت وقت گیر و هزینه بر است و برای روزهای اول ارتباط مسافر با دفتر مرکزی قطع می شود. معمولا هزینه مکالمات تلفنی که علاوه بر ارتباط دیتا بر روی سیم کارت ممکن است مشکل ساز می شود و حتی در برخی نقاط جهان (مثل کانادا و امریکا)، اپراتور سیم کارت را برای تماس های دریافتی هم شارژ می کند.

GCONNECT ابزار ارتباطی مناسبی را برای گروه هائی که برای امور کاری به مسافرت می روند فراهم می آورد. خرید طرح و شارژ دستگاه از طریق پورتال، با ارائه فاکتور و به صورت ریالی بوده و می تواند حتی توسط دفتر مرکزی انجام شود. امکان کنترل اینکه دستگاه در کدام کشورها سرویسدهی نماید وجود دارد. در صورت پایان شارژ ارتباط قطع نشده و فقط سرعت اتصال کاهش می یابد و مسافران بلافاصله پس از ورود به مقصد و آغاز ماموریت امکان ارتباط را خواهند داشت. برای سفارش دستگاه و اشتراک سازمانیGCONNECT لطفا با ما تماس بگیرد.

 

اپراتورهای مخابراتی و سرویس دهندگان

GCONNECT  محصول یک شرکت بزرگ بین المللی است است که هدف آن ارائه راه حل جهانی دسترسی به اینترنت موبایل برای کاربران در سراسر جهان از طریق شرکای کسب و کار جهانی ما است. برای اپراتورها و سرویسدهندگان اینترنت کشور که مایلند خدمتی فراتر از خاک ایران به مشتریان خود ارائه کنند، GCONNECT می تواند یک شریک تجاری عالی باشد.

اپراتور می تواند GCONNECT را به عنوان مودم جیبی با قابلیت پوشش جهانی به مشترکین خود ارائه کند. دستگاه GCONNECT در داخل ایران یک مودم جیبی خواهد بود که ارتباط با اینترنت خود را از طریق سیم کارت اپراتور همکار فراهم می سازد. در خارج از کشور تامین اینترنت توسط GCONNECT صورت می گیرد. یکپارچکی با BSS و مدیریت فعال سازی سرویس از درگاه اپراتور امکانپذیرد می باشد.

تعداد بازديد کنندگان:1234